ÖzgÜr Enerji

ŞAKRA ÇALIŞMA TESTİ
 
Sorular ve Cevaplarıyla Şakra Testi Örnek Uygulamalarla Şakra Testi

 

Şakra testi İle şakralarımızın enerji seviyelerini ölçebiliriz.
Şakra Testi İle duygu ve düşüncelerimize ilişkin derinlemesine bilgi sahibi olabiliriz.
Şakra testi kişiliğimizin, bilinçaltımızın, bedenimizin gizli mesajlarını bize ileten bir dile sahiptir.
Şakra testi ile zihnimizin hafızamaızın ötesinde rehberlik sağlayabiliriz.
Şakra testi pratik hızlı ve net bilgiler verir.
Şakra testinde en önemli aşama alınan verinin doğru analiz eilebilmesi ve yorumlanmasıdır.
Şakra testi genel enerji sistemi dışında lokal konularda olay durum duygu düşünce ve masajların yorumlanmasında da kullanılabilir.
Şakra testi ile Ying-Yang dengesine yönelik bilgiler sağlanabilir.
İlincil Şakraların durumu hakkında bilgi verir.
Şakra testi bedensel durumumuz hakkında kinesyoloji testine oranla çok daha detaylı kesin ve hızlı yanıtları içinde barındırır.
Şakra testi çalışmalarla beraber kullanıldığında süreci izleyen yönlendiren bir araçtır.
Şakra testi duygu düşünce psikoloji ile enerji dengesi sürekli gözlemlenirken kişinin herhangi birisinde yapacağı basit bir değişikliğin diğerlerini nasıl etkilediğini öğretmek mümkündür.
Şakra testi enerji eğitiminde öğrenciyi eğitmek ve farkındalığını geliştirmekte kullanılan bir araçtır.
Şakra testi ile alınan ilk ölçümler genel enerji sisteminin durumunun yanı sıra aynı zamanda gündemimizde olan olay duygu ve düşünce yapımızı yansıtır.
Orta ve uzun dönem ölçümleri kişilik genel enerji kullanım düzeyi ve hayata bakışla ilgili yapımızın analinde geniş bir açıdan kişinin yaşamına bakış olanağı sağlar.
Şakra testi kendimiz ile ilgili bilgilerin yanı sıra , birebir temasta bulunduğumuz kişilerin enerji sistemleri ile ilgili bilgileride bize aktarır. ( Örnek 2-3 )
Şakra testi ölçüm ve rasyonel verilerin sonucunda değerlendilebilen sonuçlar oluştururken üzerinde çalışılan şakra ve ilgili aura seviyesi ile bir temas sağlanır. Bu nedenle ölçüm esnasında Ölçümü yapan kişinin ağırlıklı yeteneği ve ölçümü veren kişinin veriyi gündemde açık hale getirme durumuna göre ölçümü yapan kişi sezgisel , görsel veri akışına ulaşabilir.( Örnek 3)
Bedensel , Ruhsal , bilinçaltı ve düşüncenin derinindeki bildiğimiz ancak göremediğimiz hissedebildiğimiz ancak adını koyamadığımız netlikte olmayan tüm veri ve kararlarımızın gerçek olan sonuçlarını görünür farkedilir kullanılabilir ya da değerlendirilebilir hale gelmesini sağlayabilir. ( Örnek 4 )
Şakra testi ölçümü ile birlikte şakra yükleme düzeltme çalışması aynı anda kullanılabilir.
Şakra ölçümü enerji terapilerinde çalışmaların yön tayininde bir CPS cihazı şeklinde iş görebilir.
Şakra testi ve aura çalışmaları verileri kişinin yaratılış ve evrensel kurallar gereği yada kader yazgısında görmesine ve çözmesine izni olan kadardır. ( Yani sayısal sonuçları alam gibi evrensel dengeyi bozacak verileri vermez, Çalışma harici tahmini verilere ulaşmaz, gelecekle ilgili bilgi vermez, kişinin özellikleri sahip olunan bilgi , ve elimizde olanlarla atılacak adımların olası sonuçları hakkında en yakın sonuçları verir.)
Şakra testinde bazen alınan yanıtlar . O gün o an o kusullar için gecerlidir. Atılan adımlar yapılan tercihler , seçimlerdeki değişikliklere göre tekrarında yeni cevaplar ve yeni yol ayrımları ile ilgili bilgilerin oluşması kaçınılmazdır.