AURAYI GÖRMEK

AURAYI GÖRMEK

 


Enerji çalışmalarına merak sarmış kişilerin en büyük arzularından bir tanesi aurayı gözlemleyebilmektir. Bir süre sonra aura ile ilgili gözlem ve görseller edinmeye başladığında ise çok daha büyük bir dünyaya adım a...ttığını fark edeceklerdir. Aura gözlemlerindeki beklentileri sadece auranın renklerini ve yapının düzgün olup olmadığı ile ilgili iken karşılarına çıkacak binlerce farklı durumun yorumlaması ve anlamlandırması ile ilgili yeterli bilgi ve kaynağın olmayışından dolayı gördükleri karşısında kendilerini kuantum fizik formülüne bakarmış gibi hissedecek ve uzun yıllar anlamlandırma gayretine düşeceklerdir. Kitaplarda bulacakları dengeleme düzenleme çalışmalarını deneyecek ve başarılıda olacaklar tabi ki. Ancak temel sorun anlamlandıramadığında, kaynağına ulaşamadığında; Bir bozukluğu sistemden düzeltmek, sorunun kaynağının kişinin kendisince zincirleme reaksiyonla düzelmesi beklemek şeklinde olmak durumunda kalmasıdır.

Görme , düzeltme çalışmaları diğerlerine göre çok daha kolay çalışmalardır. Enerji ve enerjinin gerisinde kaynağı , bunun felsefesi ve çözümlemesine ulaşmak daha derin bilgi ve çok fazla tecrübe ile sağlanabilecek bir süreçtir. Gözlemci kendi iç dünyasında başlayarak genişlemeli , kendisindeki çatışmaları tüketmesinin ardından gözlemci olmaya çalışmalarıdır. Kendi enerji düşünce beden ve irade arınmasını kontrolünü ve dengelemesini sağlayabilen gözlemci. Temel felsefesini kurgulamalı diğer felsefi yaklaşımların temellerine ilişkin bilgi sahibi olmalıdır. Yöntem bilginden ziyade psikoloji bilgisi, fizyoloji bilgisi ,enerji sistemleri hakkında bilgi, duygu , düşünce mekanizmaları , öğrenme modelleri, diğer yöntemlerin temel felsefesi ve hangi mekanizmaları kullandığını etraflıca incelemelidir.

Tüm bu altyapı hazırlığı, yeterli kaynağın bulunmadığı Aura gözlemleri ve yapılacak düzenleme uygulamalarında kaynağa ulaşmayı sağlayacaktır. İyi niyetli zincirleme reaksiyon, beden aklının yolunu bulacağı felsefesi gibi yaklaşımların temelinde sürecin daha derin bir mekanizmasının işlediğini unutmamak gerekir.

Aura ve Çakra enerjilerini görmek işin aslı gibi algılansa da aslında işin sadece bir bölümüdür.

Dikkat ederseniz dünyaca ünlü yogiler , enerji uzmanları ,teknik yaratıcılarının her birisinin kendi teklerini ve yollarını oluşturmada uzun yıllar ve derinlemesine deneyimler söz konusudur. Ancak bu tekniklerin eğitime çevrildiği anda seri üretime döndürebilecek belirli rasyonel sistemlere oturtulmak yani özetlenmek ve genellenmek zorunda kalınır. Bu yüzden detay bilgiye ulaşamazsınız. Üst seviye eğitimler olarak belirtilen eğitimlerin pek çocuğu bile temel tekniğin biraz daha gelişmiş anlatımı seklinde gerçekleşir.

Gelelim en çok merak edilen kısma , aura görme çalışmalarında pek çok anlatıla gelen teknik vardır . Bunları Ruhsal güçleri geliştirme teknikleri ve benzeri isimlerle yazılmış piyasadaki pek çok kitapta bulabilirsiniz. Benim burada size vereceğim ek bilgi şudur. Aura ve çakra görme çalışmasında belirli bir trans seviyesine ihtiyaç vardır. Bu seviye gözlemcinin trans seviyesi olduğu kadar gözlenenin trans ve enerji hareketliliği ile de daha etkin görünür bir seviyeye ulaşır. Yeni başlayanlar ya da ortalama seviyede gözlem yetisine sahip kişiler için bu trans düzeyleri , manyetizma , meditasyon, selfhipnoz benzeri trans durumlarını oluşturmak suretiyle sağlanabilir. Çalışma ortamının hafif loş olması görsel algı düzeyinizi biraz daha yükseltecektir. Gerisi çok sayıda deneyime, deneyimi bireysel terapi ve görüşmeler ile güçlendirme ve geliştirme çalışmalarınıza bağlı olarak gelişecek , genişleyecektir.

Son olarak (Gözlemcinin)Enerji sisteminiz yalın akışkan , dengeli ve açık tutmak zorunda olduğunuzu söylemem gerekir. Bunun sebebi görsel verinin kesinlikle ve kesinlikle sezgi ve bilgi ile birleşmek zorunda olduğudur. Yorumlanamayan veri sadece anlamsız bir formül olarak karşımızda durmasının hiç bir anlamı yoktur.